Kuligi

Kuligi

Zapraszamy na tradycyjne kuligi, które organizujemy na pięknej trasie w okolicy Raby Wyżnej. Odpowiadając na Wasze indywidualne potrzeby, przygotowaliśmy 3 programy:

  • POPOŁUDNIOWA PRZEJAŻDŻKA SANIAMI*: WYJAZD: 15:00   POWRÓT: OK. 16:15

Przejażdżki polecamy wszystkim tym, którzy chcieliby poczuć tę wyjątkową zimową atmosferę na łonie natury. W cenie wliczony jest przejazd do Raby Wyżnej (tam i z powrotem), oraz 30-minutowa przejażdżka saniami*.

  •  RODZINNY KULIG Z OGNISKIEM: WYJAZD: 15:40   POWRÓT: OK. 17:30

Rodzinny kulig (jak sama nazwa może sugerować) polecamy całym rodzinom z dziećmi. Czas przejazdu oraz ogniska jest dostosowany do najmłodszych, co pozwala uniknąć zbyt długiego czasu na mrozie. Polecamy tę opcję również wszystkim tym, którzy chcieliby skorzystać z tej skróconej wersji kuligu. W cenie wliczony jest przejazd do Raby Wyżnej (tam i z powrotem), 30-minutowa przejażdżka saniami*, ognisko z kiełbaskami oraz gorąca herbata z sokiem malinowym.

  • WIECZORNY KULIG Z POCHODNIAMI I OGNISKIEM: WYJAZD: 16:40   POWRÓT: OK. 19:15

Tradycyjny kulig polecamy wszystkim spragnionym niesamowitej zimowej przygody. Zapraszamy szczególnie rodziny ze starszymi dziećmi (5+).  W cenie wliczony jest przejazd do Raby Wyżnej (tam i z powrotem), 60-minutowy kulig z pochodniami w saniach*, ognisko z kiełbaskami oraz kubek grzańca dla dorosłych i gorąca herbata z sokiem malinowym dla wszystkich.

Zdjęcia

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Czas przejazdu z Rabki do Raby Wyżnej to około 15 minut
  • Należy zabrać odzież i obuwie odpowiednie do warunków atmosferycznych. Jeśli zabieracie ze sobą dzieci, warto pomyśleć o wzięciu ciuchów na przebranie.
  • Pole Pole Tours organizuje ramowy plan wycieczki, przejazd oraz ognisko. Przejażdżki saniami organizowane są przez lokalnych gazdów.


CENA:

POPOŁUDNIOWA PRZEJAŻDŻKA:

32 zł /osoba,   29 zł /dzieci (do lat 10),

RODZINNY KULIG Z OGNISKIEM:

49 zł /osoba,   45 zł /dzieci (do lat 10),

WIECZORNY KULIG Z POCHODNIAMI I OGNISKIEM:

69 zł /osoba,   65 zł /dzieci (do lat 10),


REZERWACJE: Prosimy o kontakt telefoniczny ( 536 281 820 ) lub mailowy ( polepoletours@outlook.com ), aby sprawdzić dostępność wycieczki.

UWAGA: Wycieczka odbędzie się przy minimum 5 zgłoszonych uczestnikach.


PŁATNOŚĆ: Przyjmujemy płatności gotówką w dniu wycieczki.

PolePolePoland

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Polecamy również:

Scroll to top