Termy Chochołowskie

Sauna *** Spa *** Baseny solankowe *** Beczki siarkowe *** Zjeżdżalnie *** Strefy dla dzieci *** Zewnętrzne baseny termalne *** Przepiękne widoki na panoramę Tatr

Zapraszamy na wyjazd na Termy Chochołowskie. W programie: 3-godzinny pobyt na basenach termalnych (strefa basenowa oraz strefa lecznicza).

Chochołowskie Termy to największy kompleks aquaparkowy na Podhalu! Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości prawie 4000 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkloną sauną z widokiem na Tatry), SPA i strefą malucha. Posiada także pierwszy w Polsce basen pływacki wypełniony wodą termalną.

 


REZERWACJE:

Prosimy o kontakt telefoniczny ( 536 281 820 ) lub mailowy ( wycieczki@polepole.pl ), aby sprawdzić dostępność wycieczki.

Bieżący harmonogram wycieczek znajdziesz TUTAJ

UWAGA: Wycieczka odbędzie się przy minimum 6 zgłoszonych uczestnikach.


PŁATNOŚĆ: Przyjmujemy płatności gotówką w dniu wycieczki.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Czas przejazdu z Rabki do Chochołowa to około 45 minut *** Na basenie obowiązuje poruszanie się w klapkach basenowych *** Osoby kupujące bilety zniżkowe muszą mieć przy sobie dokument potwierdzający prawo do zniżki

Polecamy również:

Scroll to top