ŚWIĄTYNIA LODOWA - Stary Smokovec, Słowacja

Zbudowana z lodowych bloków ważących 225 ton *** Najwyższa wieża wznosi się na wysokość 11,5m *** Główny projektant to artysta-rzeźbiarz Adam Bakoš 

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę do Świątyni Lodowej w Wysokich Tatrach na Słowacji.

W programie mamy zaplanowany wyjazd kolejką szynową na Hrebieniok (Tatry Wysokie, 1285m n.p.m.), gdzie zobaczymy Tatrzańską  Świątynię Lodową.

W tym roku Świątynia powstała na Hrebienku już po raz 10-ty. Jubileuszowy rok najczęściej odwiedzanej zimowej atrakcji w Tatrach niesie się w duchu wyjątkowej budowli sakralnej – Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Nowością edycji 2022/2023 jest możliwość wejścia między lodowe ściany obiektu i podziwiania precyzyjnych detali z innej perspektywy. Przenieś się do krainy lodu i zabierz ze sobą niezapomniane przeżycie.   

Po wizycie w Świątyni Lodowej przewidziany jest czas wolny podczas którego można zrobić zakupy, rozgrzać się w kawiarni/restauracji lub nawet wybrać się na spacer do Raynerovej Chaty - najstarszego schroniska w Tatrach, gdzie również będzie można rozgrzać się gorącą herbatą.

REZERWACJE:      tel. 536 281 820,      email: wycieczki@polepole.pl


REZERWACJE:

Prosimy o kontakt telefoniczny ( 536 281 820 ) lub mailowy ( wycieczki@polepole.pl ), aby sprawdzić dostępność wycieczki.

Bieżący harmonogram wycieczek znajdziesz TUTAJ

UWAGA: Wycieczka odbędzie się przy minimum 6 zgłoszonych uczestnikach.


PŁATNOŚĆ: Przyjmujemy płatności gotówką w dniu wycieczki.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

* Czas przejazdu z Rabki do Starego Smokovca to około 90 minut, * Wjazd kolejką na Hrebienok zajmuje około 7 minut (w jedną stronę), * Należy zabrać odzież i obuwie odpowiednie do warunków atmosferycznych., * Istnieje możliwość wymiany Euro u kierowcy

Polecamy również:

Scroll to top